Передзвонимо протягом 15 хвилин
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні
Пн-Сб 9:00 до 21:00
2
7
6
8
Продано кузовів
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні

Завод самоскидних
і бортових кузовів №1 В УКРАЇНІ

ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ ПО МАРЦІ АВТО

Тут ви знайдете опис виконаних нами робіт.

"Завод АЛЕКО" - Виробництво та переобладнання зерновозів

Завод самосвальних кузовів «АЛЕКО» є успішною виробничою компанією, яка динамічно розвивається, цілю якої є забезпечення виробництва високоякісних самосвальних кузовів.

 

Найбільший в Україні виробник самосвальних кузовів для автомобілів, причіпної і напівпричіпної техніки. Генеральним партнером компанії «Завод Алеко» є провідна транспортна компанія в Україні компанія Зернотранс. На автомобілях і в умовах роботи компанії Зернотранс виконуються випробування роботи всіх наявних моделей кузовів «Заводу Алеко».

Единий в Україні виробник кузовів, маючий власний
випробувальний полігон.

Конструкція і технології виробництва кузовів заводу мають визнання і рекомендовані до установці на транспортні засоби такими відомими світовими автогігантами як Scania, MAN, MB, КамАЗ, МАЗ, Fliegl, Kogel і ін. Гамма продукції, що випускається складається з 23 базових моделей, з 50 модифікацій з можливістю застосування великого пакета опцій, що дозволяє задовольняти будь-які бажання покупців.

Сучасне обладнання і технології виробництва дозволяють фахівцям заводу виготовляти як нові власні причепи так і виробляти забудову і переобладнання автомоібілей, причепів і напівпричепів всіх наявних автовиробників як нових, так і тих, які вже експлуатуються.

Понад 14 років на заводі виробляється якісна і затребувана ринком техніка і продукція, постійна увага до якої прив’язано як перевізників, так і автомобілебудівників.

МИ ПРАЦЮЄМО
З ЛІДЕРАМИ РИНКУ