Передзвонимо протягом 15 хвилин
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні
Пн-Сб 9:00 до 21:00
2
7
6
8
Продано кузовів
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні

Про компанію

ООО «Завод Алеко»
Самоскиди і самосвальні установки призначені для
високоефективних перевезень в сільському господарстві.
На всьому пострадянському просторі ТОВ «Завод Алеко» - займає лідируючі позиції у виробництві самосвальних кузовів для великовантажних автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва. Гамма продукції, що випускається складається з 23 базових моделей, з 50 модифікацій з можливістю застосування великого пакета опцій, що дозволяє задовольняти будь-які бажання покупця.

З того часу, коли було винайдено колесо, люди мріяли перевозити дешево і багато. Сучасні інженери і фахівці провідних компаній світу продовжують вести роботу не тільки по зменшенню маси, але і збільшення корисного об’єму кузовасамоскида для перевезення сільгосппродукції. У вирішенні даної проблеми певних успіхів досяг і професійний тандем «Завод Алеко» і логістична компанія «Зернотранс».

Початок роботи з модернізації самоскидів і причепів для перевезення сільгосппродукції «Завод Алеко» доводиться на 2003 рік. Перші спроби збільшити вантажопідйомність зерновозів зводилися до примітивного нарощування заводських кузовів дерев’яними і важкими металевими бортами. Але ця “модернізація” не давала очікуваного економічного ефекту вантажоперевезень через те, що збільшувалася маса порожнього автомобіля, зростали навантаження на ходову частину автомобіля, виростав витрата палива. Фахівці «Заводу Алеко» дуже швидко це зрозуміли, і з цього моменту почалася нова епоха в історії виробництва.


Весь колектив ТОВ «Завод Алеко» доклав значних зусиль для створення легких, зручних, міцних і довговічних кузовів для самоскидів і причепівсамоскидів, які дозволяють перевозити більше корисного вантажу, як по масі, так і за обсягом, що є значною перевагою при перевезенні легких , об’ємних вантажів. Результатом вивчення досвіду провідних світових і європейських компаній з виготовлення кузовів, причепів та самоскидів, таких як FLIEGL, WIELTON і ін. Стала розробка уніфікованої моделі кузова для самоскида і причепа.

Всі виготовлені моделі пройшли випробування на АТП
"Зернотранс" протягом 9 місяців у 2005 році
Були враховані всі побажання і усунені зауваження, що виникли в ході експлуатації цих кузовів.
Після цього, були визначені основні вимоги до самоскидів і причепів, а саме:
Мінімальний обсяг самосвального кузова 29м. куб.
Задній борт відкривається в двох площинах, що дозволяє робити самостійне вивантаження на елеваторах та інших прийомних пунктах
Висота бортів самоскидів і причепів не перевищує 3,2 м., Що дає можливість завантаження самоскида з-під комбайна, вільний в'їзд в приміщення складів, завантаження на ТОКу
Внутрішня ширина кузова не менше 2,42м., Що дозволяє перевозити вантаж на євро-піддонах розміром 1200 * 1000 мм., Не привертаючи додатково найманий транспорт перевізників
Гідравлічна система HYVA (Голландія), що встановлюється на території України тільки на самоскиди виробництва «Завод Алеко», дає можливість протягом значного часу не мати проблем при експлуатації самоскидів (гарантія на гідравлічні циліндри 10 років)
Бічний борт відкривається в двох площинах, що дозволяє виробляти не тільки вивантаження, але і зручне завантаження самоскидів
Виробнича база дозволяє швидко впроваджувати на підприємстві новітні технології з виготовлення надійної доброякісної автомобільної техніки.
ТОВ «Завод Алеко» планомірно проводить оновлення і модернізацію модельного ряду з урахуванням вимог по зовнішньому шуму, травм безпеки, вагою, ремонтопридатності, і т.п.
Самоскиди і самосвальні установки «Завод Алеко» призначені для високоефективних перевезень в сільському господарстві. Вони можуть використовуватися як для регіональних, так і для магістральних перевезень. Транспортування вантажів, автопоїздами з кузовами «Завод Алеко», не менше ефективне ніж залізничні перевезення, але при цьому є більш зручними, економічно рентабельними і з меншими витратами за часом на перевезення.

 
сертификат.jpg сертификат.jpg сертификат.jpgМИ ПРАЦЮЄМО
З ЛІДЕРАМИ РИНКУ