Передзвонимо протягом 15 хвилин
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні
Пн-Сб 9:00 до 21:00
2
7
6
8
Продано кузовів
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні

Виставка «TIR 2017»

Завод самосвальних і бортових кузовів «Алеко» взяв участь в 13-й спеціалізованій виставці «TIR 2017». На якій було представлено більше 50-ти компаній вітчизняного і зарубіжного ринку в сфері вантажної, комерційної спецтехніки, а так само провідні виробники і постачальники запчастин і устаткування.

 

Серед учасників виставки були представлені партери заводу АЛЕКО, такі як: АВТОМАЗ-УКРАЇНА, GOODYEAR DUNLOP TIRES UKRAINE, СПЕЦ ТЕХ СЕРВІС, АГРОТЕК, УКРАВТОКОМПЛЕКТ, та ін.

А також у виставці брала участь компанія «Зернотранс», яка довгий час в своїй роботі використовує автомобілі, причепи і напівпричепи з кузовами виробництва заводу «Алеко». Тривалі партнерські відносини дозволяють отримати необхідну інформацію для вдосконалення кузовів вироблених компанією «Алеко». Саме тому наші партнери отримують якісний продукт, в якому врахована специфіка перевезення різноманітних вантажів.

 

 

 

Завод «Алеко» є лідером у виробництві самосвальних і бортових кузовів, в рамках виставки були представлені нові моделі напівпричепів самосвальних-контейнеровозів та автопоїзда контейнеровози, основна перевага контейнерів – це збільшення завантаження корисного вантажу при дозволеної повній масі автопоїзда до 44 тонн, що дозволяє збільшити прибуток від перевезень на 50%. Унікальність даного кузова виробництва заводу самосвальних і бортових кузовів «Алеко» в простоті заміни контейнера на шасі, змінені і поліпшені механізми запору дверей за рахунок спеціального профілю завдяки чому значно збільшилася міцність кузова.

 

Одним з основних напрямків компанії є зерновози, зокрема використання напівпричепа з кузовом виробництва заводу «Алеко», збільшує ефективність перевезення зернових на 12-19%, в порівнянні з іншими аналогами.

На виставці були отримані попередні домовленості на виробництво цільових самосвальних кузовів для автомобілів HOWO. Компанія «Алеко» дякує організаторам за проведений захід і сподівається на подальшу співпрацю, бажає збільшення кількості експонентів і відвідувачів.

Повернення до списку

МИ ПРАЦЮЄМО
З ЛІДЕРАМИ РИНКУ