Передзвонимо протягом 15 хвилин
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні
Пн-Сб 9:00 до 21:00
2
7
6
8
Продано кузовів
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні

Яку техніку Scania представить українським аграріям

 

На виставці Агро 2014 року, яка відбудеться з 4 по 7 червня 2014 на території Експоцентру України в Києві, буде представлений зерновоз Scania 6×4 з причепом Wielton і новими кузовами заводу «Алеко», а також молоковоз Scania P250.

Нові опції по комплектації та додаткові послуги дозволяють підвищити рентабельність та ефективність агроперевозок.

 

 

Комплектація зерновозу Scania P400 6×4 Євро 4 з причепом Wielton і новими моделями кузовів заводу «Алеко» розроблялася в тісній співпраці з клієнтами з агросегмента. У ній враховані основні вимоги аграріїв до перевезень зернових:

 

  • Габарити автопоїзда забезпечують безперешкодний заїзд до місць завантажень і розвантажень, а також вагових комплексів. Універсальність кузовів дозволяє здійснювати перевезення різних видів сільгосппродукції в залежності від сезону (зернові, буряки, кукурудза, солома, ін.).
  • Колісна формула шасі 6х4 і пакет «Off-road» дозволяє використовувати автопоїзд як на маршрутах «поле-елеватор», так і «елеватор-порт».
  • Система автоматичного перемикання передач Сканія Оптікруз забезпечує економну витрату палива незалежно від досвіду і кваліфікації водія.
  • Нова безкоштовна послуга дистанційної діагностики зводить до мінімуму кількість простоїв.
  • GPS-система Scania FMS з управління автопарком здійснює контроль за експлуатаційними витратами, в тому числі палива, а також включає багато інших корисних функцій. Необхідне обладнання та пакет підписки «Моніторинг» включені в стандартну комплектацію.

 

Сервісна мережа по всій Україні дозволяє підтримувати техніку в постійному русі, що дуже важливо під час збору і транспортування врожаю. Універсальність кузовів забезпечує їх ефективне використання в будь-який час року ». Зараз на складі в Україні є в наявності нові зерновози Scania різних специфікацій, а також зерновози з пробігом. Scania надає фінансування через власну лізингову компанію «Сканія Кредит Україна». Контракти на обслуговування передбачають знижки на роботу до 25% і на запчастини до 15%.

http://agropravda.com/news/technika-fermera/1263-kakuju-tehniku-scania-predstavit-ukrainskim-agrarijam

Повернення до списку

МИ ПРАЦЮЄМО
З ЛІДЕРАМИ РИНКУ