Передзвонимо протягом 15 хвилин
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні
Пн-Сб 9:00 до 21:00
2
7
6
8
Продано кузовів
Завод самоскидних кузовів
та причепів №1 в Україні

«Завод АЛЕКО» на АГРО 2021

 З 8 червня в Києві стартувала виставка АГРО 2021. Щорічна грандіозна подія дає можливість кожному підприємству агропромислового комплексу продемонструвати свої досягнення та можливості, поділитися досвідом та зав’язати нові партнерські взаємовідносини.
На цьогорічному заході компанія «Завод АЛЕКО» разом зі своїми постійними партнерами Техноторг, Голекс, Ерідон Тех знову демонструє якісну техніку для сільськогосподарського сектору.
     Зручність, надійність та безпечність – фундаментальні засади, з яких починається виробництво будь-яких конструкцій з металу на підприємстві «Завод АЛЕКО». Відвідувачі та учасники АГРО можуть оцінити відмінні конструкторські рішення для кузовів та причепів, а також добротне втілення ідей в реальність.
  Виставка АГРО 2021 вражає новими можливостями та високим рівнем розвитку сільськогосподарського сектору. Не дивлячись на глобальну кризу, що не оминула жодної країни світу, спостерігаємо позитивну динаміку змін.
     Сьогодні АГРО – наймасштабніший агрозахід України та східної Європи. З дня заснування і проведення першої виставки пройдено шлях у тридцять років. За цей час зі звичайної інсталяції досягнень сільського господарства і ярмарку вона перетворилася на глобальну подію. Почали з’являтися тематичні підрозділи, такі як тваринництво, ветеринарія, рибне господарство, техніка вітчизняних та іноземних виробників та інші частини. Кожен може ознайомитися з практичними досягненнями в будь-якій зі сфер діяльності.
     Яскравий калейдоскоп з техніки, різноманітних товарів, інсталяцій та досягнень продовжується. Виставка АГРО 2021 триватиме до 11.06.2021 року. Приходьте та неодмінно зазирніть до локацій «Завод ALEKO».

Повернення до списку

МИ ПРАЦЮЄМО
З ЛІДЕРАМИ РИНКУ